0542 494 7840 SEPETİM KAYIT OL MÜŞTERİ GİRİŞİ

WINDOWS ASP.NET WEB HOSTING

Windows Web Hosting paketlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Hosting paketlerimizde ASP, ASP.NET ve MsSQL teknolojilerini kullanabilirsiniz. Türkçe kontrol panelinizi kullanarak hosting hesabınızla ilgili tüm işlemleri (Email hesabı yaratma, şifre değişiklikleri, Yedek alma / Yedekten yükleme, MsSQL veritabanı yaratma) kolaylıkla yapabilirsiniz. Tüm Windows sunucularımızda SSD teknolojisi kullanılmıştır.

BASICWINDOWS WEB HOSTING

 • 1 GB Disk Alanı
 • 20 GB Aylık Trafik
 • 1 Adet Web Sitesi Barındırma
 • 2 Adet MsSql Veritabanı
 • 50 E-Mail Hesabı
 • Ücretsiz SSL
 • TÜM VERGİLER DAHİL
 • 80tyıllık
SATIN AL DETAYLAR

PLUSWINDOWS WEB HOSTING

 • 5 GB Disk Alanı
 • 50 GB Aylık Trafik
 • 2 Adet Web Sitesi Barındırma
 • 5 Adet MsSql Veritabanı
 • Sınırsız E-Mail Hesabı
 • Ücretsiz SSL
 • TÜM VERGİLER DAHİL
 • 120tyıllık
SATIN AL DETAYLAR

PREMIUMWINDOWS WEB HOSTING

 • 10 GB Disk Alanı
 • 100 GB Aylık Trafik
 • 5 Adet Web Sitesi Barındırma
 • 10 Adet MsSql Veritabanı
 • Sınırsız E-Mail Hesabı
 • Ücretsiz SSL
 • TÜM VERGİLER DAHİL
 • 160tyıllık
SATIN AL DETAYLAR

Windows Bileşenleri ve DLL

İhtiyacınız olan Windows Bileşen ve DLL dosyalarını bize iletmeniz yeterlidir en kısa sürede istediğiniz bileşenleri ve DLL dosyalarını kurulmaktayız.

Rakipsiz Performans

SSD disklere sahip yüksek performanslı HOSTMANA sunucuları ile Windows Hosting’de her zaman en iyi performansa sahipsiniz.

%100 Geri Ödeme Garantisi

Hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Fakat yinede tüm Hosting hizmetlerimizde 7 gün içinde geri ödeme garantimiz bulunuyor.

Güvenlik

Sunucularımızda en güncel Windows ve ASP.NET sürümleri kullanılmaktayız. Windows 2016 sunucu ile güvenlik en üst seviyeye getirilmiştir.

7/24 Destek

Hosting hizmetiniz ile ilgili sorunlarda 7/24 çalışan profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Türkiye Lokasyonlu Sunucular

Tüm sunucularımız Türkiyede barındırılmaktadır ve 7 gün 24 saat teknik ekibimiz tarafından izlenmektedir.

Hosting Nedir?

- Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kensitisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.

Hangi Paketi Seçmeliyim?

- Seçim yaparken ihtiyacınız olacak trafik ve disk alanını göz önünde bulundurmanızda da fayda vardır. Hangi paketi alacağınızı bilmiyorsanız canlı destek bölümünden satış desteğe sorabilirsiniz.

Limitlerimi aşarsam ne olur?

- Trafik limitinizi aşmanız durumunda hesabınız ay başına kadar durdurulacaktır. Her ayın ilk gününde trafik limitleriniz tekrar sıfırlanırlar.

Paket seçeneklerindeki Web Sitesi Barındırma sayısı ne anlama geliyor?

- Hosting hizmetinizde barındırabileceğiniz alan adı sayısını belirtir. Bir başka anlatımla açabileceğiniz web sitesi sayısıdır. (Sadece sahip olduğunuz alan adlarını kullanabilirsiniz)

Nasıl ücretsiz SSL verebiliyorsunuz?

- Let’s Encrypt tüm internet kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı sunmak amacı ile kurulan Internet Security Research Group sivil toplum kuruluşu tarafından geliştirilmiş, ücretsiz bir SSL servisidir. Hostmana olarak siz müşterilerimize bu organizasyonun ücretsiz olarak sunduğu SSL hizmetini SEO Bayi paketlerinde sunuyoruz.

Almış olduğum paketi daha sonra değiştirebilir miyim?

- Evet dilediğiniz zaman almış olduğunuz hosting paketini üst paketlere çıkarabilir veya daha ekonomi alt paketere çevirebilirsiniz. Bunun için bize müşteri panelinden destek bildirimi açmanız yeterlidir.

Başka bir firmadaki web sitemi Hostmana' ya taşımak istiyorum yardımcı oluyor musunuz?

- Evet ,Konu ile ilgili bildirim yaptığınız takdirde siteniz Hostmana Destek Ekibi tarafından Hostmana sunucularına taşınacaktır. İşlem süresi ortalama 3 iş günüdür.

Sitemi yedekliyormusunuz?

- Windows hosting hizmetlerinde site bazlı yedek alınmamaktadır. Sunucu çökmelerine karşı periyodik tüm sunucunun yedeği alınmaktadır. Yedeğin çalışmasının %100 garantisi verilememektedir bu nedenle mutlaka sizde kendi yedeğinizi periyodik olarak almalısınız.

Ücretsiz verilen alan adı veya ssl sadece 1 yıl içinmi, yenilemelerde geçerli değilmi?

- Ücretsiz verilen alan adı ve ssl hizmeti yeni alınan hizmetler için ve sadece 1 yıl için geçerlidir, tabiki yıllar yenileme ücreti alınır.

Ücret İadesi mümkün mü?

- Hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Fakat yinede tüm Hosting hizmetlerimizde 7 gün içinde geri ödeme garantimiz bulunuyor. Önemli Not: Paketle birlikte verilen ücretsiz hizmetlerin iadeleri yapılmamaktadır. Tüm şartları görmek için lütfen Geri İade Koşulları'nı okuyunuz.

Tüm paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi'ne ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

- Sunucularımızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olanmayan, zararlı amaç taşıyan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verebilecek içeriklere izin verilmemektedir. Bu tarz siteler uyarı olmaksızı hemen kapılmaktadır!

- Hosting paketleri dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.

- Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz.

- Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.

- Sistem kaynaklarının %25’i ya da daha fazlası paket özellikleri aksini söylemedikçe 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz. Bu tür sorunlara yol açan birkaç faaliyet vardır. Bunlar arasında CGI ve PERL script’leri, FTP, PHP, ASP.NET, HTTP vb. yer alır.

Video
 
BASICWINDOWS WEB HOSTING
PLUSWINDOWS WEB HOSTING
PREMIUMWINDOWS WEB HOSTING
GENEL ÖZELLİKLER
Disk Alanı 1 GB 5 GB 10 GB
Aylık Trafik 20 GB 50 GB 100 GB
1 Yıl Ücretsiz Alan Adı
Ücretsiz SSL
Barındırılabilecek Web Sitesi 1 2 5
E-Posta Hesabı 50 Sınırsız Sınırsız
MsSQL Veritabanı 2 5 10
Alt Alan Adı Sınırsız Sınırsız Sınırsız
ASP.NET 4.7 4.7 4.7
Full Trust
EMAIL ÖZELLİKLERİ
YÖNETİM ÖZELLİKLERİ
Kontrol Paneli
Ziyaretçi Raporları
DNS Yönetimi
Özel Hata Sayfaları
 
80tyıllık
120tyıllık
160tyıllık
Powered By